ÖVRIGT / Diverse / Cigarettkopp 6216031
nr 621 6031
Cigarettkopp, Piero Fornasetti (1913-1988), Italien, 1950-tal, pipdekor, höjd ca 6, 5 cm, signerad, etikett: Gulins
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 25 januari 2010
kl 18:40:22
250 kr
200 kr
300 kr
400 kr